קהילת פורומים מתעדכנת

שלום
הגעת לקהילת הפורומים פומבה
קהילה מלאת תוכן בלעדי לפני כולם ברשת
אנא הרשם תגיב פתח אשכולות ותשקיע
ועזור לנו לעזור לך

Join the forum, it's quick and easy

קהילת פורומים מתעדכנת

שלום
הגעת לקהילת הפורומים פומבה
קהילה מלאת תוכן בלעדי לפני כולם ברשת
אנא הרשם תגיב פתח אשכולות ותשקיע
ועזור לנו לעזור לך

קהילת פורומים מתעדכנת

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
קהילת פורומים מתעדכנת

קהילה עם תוכן בלעדי לפני כולם ברשת

רשומים

משתמש יקר אם ברצונך להנות מהמון הטבות נוספות הכוללות הצ'אט וכניסה לפורומים עליך להרשם

זמני כניסת שבת

Top posters

e_k2008 - 2387
metin 2 מישחק רשת Bar_rightmetin 2 מישחק רשת Barmetin 2 מישחק רשת Bar_left 
gilcohen - 814
Eden ben david - 753
Crocodile - 523
itaykiller - 361
maxtin - 357
EDEN15124 - 291
arik22 - 252
HAH RCH - 144
עדיי - 132

metin 2 מישחק רשת

maxtin
    maxtin
    משתמש
    משתמש

Male
    מספר הודעות : 357
    תאריך הרשמה : 15.08.09

metin 2 מישחק רשת Empty metin 2 מישחק רשת

הודעה על ידי maxtin 23/08/09, 07:56 am

לוחםWarrior
    metin 2 מישחק רשת Warriordq1
    לוחם זה נלחם קרב קרוב משתמש בחרבות ונשקים דיו ידניים.
    הם משתמשים בהרבה כוח לקרב פנים אל פנים ורוב הסקילים שלהם מתבססים על זה.
    עכשיו רק שתדעו יש להם שתי מקצועות אחת התקפי ואחד של קסמי חיזוק. במשחק אתם נכנסים לחלון דמות שלכם על ידי לחיצה על C הולכים ל ABILITIS
    ושם תראו את שתי סוגי הלוחמים.
    בילדים ללוחם:
    STR\\\\VIT 2\\\\\1: זההבילד שאני משתמש בו. התקפה גבוהה חיים גבוהה הגנה ממוצעת ואני מכפר עליה בעזרת חפצים עם פלוסים. אתם תשתמשו בקצת שיקוים אבל תמיד תשמרו שיהיו לכם כמה עודפים שלהם.
    STR\\\\\\VIT 1\\\\\\\2: התקפה נמוכה שאפילו חפצים קשה להשלים אבל חיים והגנה בשפע לא תשתמשו כמעט בשיקוים אבל מתסכל להילחם. בקרבות אחד על אחד אולי תנצחו אבל יהיה ארוך ומיגע ותפרשו בסוף.
    STR\\\\\\DEX 2\\\\\\1: קשה להילחם ככה. הרבה הגנה הרבה התקפה אבל קצת חיים מכורים לשיקוים.
    STR: מלא התקפה תורידו מפלצות בכמויות אבל חיים והגנה שיקרעו אתכם תוך שתי מכות לא ממולץ מכור לשיקום כל הכסף שלכם יעלם על שיקוים וגם זה לא יספיק.
    VIT: מלא חיים מלא הגנה לא יפגעו בכם אתם טנקים מהלכים. שיקויים כבר שחכתם איפה קונים. אבל אתם תלכו מכות עם מפלצות חזקות במשך שעה. וקרבות אולי עד מחר.
    זה השילובים שניסתי. הבנתי שיש גם קטע של VIT SP וזה נחמד אבל לא ממולץ זה יותר לקוסמים.
    נינג'הNinja
    metin 2 מישחק רשת Ninjanp1
    מתנקשים אני כרגע משחק בהם אז אני מבין עליהם. הם מהירים ומשתמשים בסקילים של הפתעה הוא יכולים להישתמש בחרבות אך עדיף להשתמש בשתי פגיונות כי בסקילים זה נותן יותר אחוזים. וגם ההתקפה יותר מהירה. עכשיו יש שתי סוגים יש arc ויש blade אני משחק כבלייד שזה קרב פנים אל פנים למרות שאתם יכולים להשתמש בקשת בכל מקרה פשוט לא יהיו לכם את היתרונות והסקילים של arc
    בילד לנינג'ה:
    STR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\DEX 1\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\2: שימושי ביותר קצת חיים אבל הגנה גבוהה והתקפה גבוהה מאוד כי אתם מקבלים תוסף להתקפה משתיהם. תשתמשו בקצת שיקוים אבל שימושי.
    STR\\\DEX 2\\\\1: בערך אותו דבר אבל פחות הגנה וקצת יותר התקפה ויותר שיקוים.
    DEX\\\VIT 2\\\1: ממליץ עליו בחום התקפה ממוצעת. הגנה גבוהה כי יש שתי תוספי הגנה. וכמובן הרבה חיים.
    זה מה שניסתי
    סקילים:
    BLADE TYPE: תיקחו ANBUSH וFAST ATTACK תתמקדו בשתיהם אבל תוסיפו נקודה אחת להסתתרות. תמקססו את ANBUSH AND FAST ATTACK ל10 ואז תתמקדו באמבוש ואז בהתקפה מהירה.ואז בהסתתרות הכי משתלם. שיטת לוחמה בישבילם זה תיקחו קשת אפילו שאתם לא ארצ'רים תצטרפו לשתי לוחמים חזקים ותתחילו למשוך מפלצות ככה עליתי מרמה 20 עד רמה 30 בכמה שעות(לא רצוף כמובן כי אני לא פריק מחשבים שתקוע על המחשב)
    ARCVER TYPE: אין לי מושג כשאני ידע אני יגיד לכם. או אם מישהו כבר יודע תפרסמו פה ואני יעדכן.

שאמאןShaman
    metin 2 מישחק רשת Shamanac6
    משתמשי הקסמים. להם יש נשק מיוחד משלהם אשר נראה כמו מניפה אך חזק מאוד. הוא יכולים לבחור בלהיות קסמי התקפה או קסמי שיפור וריפוי. אני חייב להוסיף שהקסמים במשחק ברמה איזה 15+ נראים די טוב.
    בילד לשאמאן:
    SP\\\VIT 2\\\1: אני ממליץ לקחת את זה בישביל קסמי התקפה. בזה יש לכם הרבה חיים הקנה ממוצעת וכוח קסם ענק שתורידו את כל החיים במכה.
    עם לקחתם הפוך אז זה גם בסדר אבל נאי מעדיף ככה. אני גם מציע שתיקחו סקילים שתוקפים מקרוב אבל במעגל ככה שתהרגו מלא במכה.
    SP\\\\STR 2\\\\1: נחמד אבל קצת הגנה מכור לשיקוים למרות שיש הרבה חיים הרבה כוח קסם והתקפה רגילה מעל הממוצע אבל מכור לשיקוים. אבל די כיף לשחק איתו למרות שאם אתם לא שמים לב לחיים ושוכחים לקחת שיקוים אז זה מעצבן. טוב מאוד לקרבות אחד על אחד אם אתם מיומנים בבריחה והתקפה מרחוק מהירה.
    ניסתי כמה אחרים אבל סתם מציקים.
    סקילים:
    תבחרו מה שבא לכם אם בחרתם התקפי קחו התקפות מקרוב שתוקפות במעגל ככה שתהרגו הרבה במכה. אם לקחת לריפוי תמקססו תריפוי ואז תבחרו משהו אחר להתקפה.

שוראSura
    metin 2 מישחק רשת Suraay7
    שורא לוחמים בעלי קסמים. יש הרבה כאלה במשחקים הרבה אוהבים לשחק בהם הם משתמשים גם בקסמים למרות שלא חזק כמו השאמאן וגם בנשקים למרות שלא חזק כמו הלוחם. אבל יעילים מאוד ודי כיף לשחק בהם לאורך כל המשחק.
    בילד לסורה:
    STR\\\\VIT: הרבה חיים הרבה התקפה קצת שיקוים אבל קסמים חלשים תלוי בהעדפת לחימה שלכם.
    SP\\\VIT 1\\\2: הרבה כוח קסם הרבה חיים קסמים עושים הרבה נזק אבל הרבה נזק. התקפה רגילה חלשה וגם הרבה הגנה והרבה מאוד חיים כי אתם מקבלים תוסף חיים משתי מקומות.
    זה מה שניסתי אצלו. ניסתי גם כמה אחרים אבל נאי לא יטרח לדבר עליהם כי הם באסה.
    סקילים:
    DARK MAGIC TYPE: תבחרו FLAME SPIRIT ו FLAME STRIKE למרות שבFLAME STRIKE בחרתי בגלל שהוא שימושי ויכול להציל אתכם אם אתם מוקספים. נקודה לכל סקיל. בכל רמה.
    השני לא יודע לא ניסתי אם מישהו יודע פרסם פה ואני יעדכן.

אימפריות
    זאת המפה העיקרית:
    metin 2 מישחק רשת Mapcompletebp4[/url]

Shinsoo-Empire
    הדגל האדום בעיקרון הסוחרים של האימפרייה לא רצו להיכנס למלחמה אך כל הזמן מותקפים מן המערב

Chunjo-Empire
    הדגל הצהוב. כובשים מקימם השתמש בכוחה של אשתו כדי להבין את הסכנה של אבן ה METIN (אני יסביר אחר כך) ולאחר מכן רצה לכבוש את כל היבשת. כעת זה המטרה שלהם לכבוש את היבשת לוחמים חסרי רחמים.

Jinno-Empire
    הדגל הכחול אימפרייה שהוקמה על ידי כוחות צבא והעיקרון של הצבא. רובם מאוד אגרסיבים וקשוחים. וכעת הקיסר שלהם רוצים להחזיר לעצמם את כוחם ולשלוט בחזרה ביבשת כמו פעם.

גילדות:

עכשיו במשחק יש גילדות. גילדות עוזרות הרבה אם נכנסתם לאחת טובה. עם תסתכלו במפה במשחק אתם תשימו לב לדגלים. אלו שטחים רקים שניתנות לכבישה על ידי גילדות בזמנים שהבעלים של המשחק יקבעו. שליטה בשטח תצטרך הגנה אך יעזרו לכם npc אם תרכשו אותם. תוכלו לבנות טירה וכו... בינייתים אין לאף אחד טירה. בדיג ברמה מתקמדת ניתן לתפוס חפצים עתיקים relic למרות שזה נדיר.

metin 2 מישחק רשת Img-resized
    metin 2 מישחק רשת 003om0
    סוסים: במשחק הזה זה פשוט טוב הרעיון הזה לדהור לאמצע הקרב ולתקוף על גבי סוס ואז לברוח. אבל רק ברמה 25 תוכלו לעשות את זה. לבינתים תוכלו להשיג כרטיסי רכיבה כל כרטיסה מקנה זמן רכיבה אחר חלק שעה חלק חצי שעה וכו... אבל עד שלא תגידו לרמה 25 אתם רק תוכלו לרכב עליהם שזה גם עוזר עם אתם שליחים ואוהבים מסעות.
    משהו מציק זה שהמפלצות ככל שאתה עולה רמות נותנות לשחק יותר כקבוצה אז זה כבר ניהייה קשה.

קניית שטח:קודם כל אל תחשבו על זה עד רמה 40 ברמה 40 במפה יש לכם דיגלונים אם המקום ריק. שם אתם הולכים ויש lean agent או משהו אני דיברתי איתו אבל שכחתי את השם שלו. צריך כמובן להיות בראש גילדה הרבה כסף. לאחר שקניתם את המקום אתם תיצטרכו להגן עליו ולתחזק אותו. וגילדות אחרות יכולות לכבוש אתכם ככה שהם ירוויחו.

לפני הרבה זמן, היבשת כולה הייתה מאוחדת לאימפריה אחת, האוכלוסיה גרה בשלווה ובשיתוף פעולה יחד עם הסמכות הקיסרית.
    יום אחד, איום גדול הגיע מהחלל וסיכן את התושבים. סכנה בצורה של מטאור ענקי.
    הפגיעה של המטאור באדמה לא רק שינתה את הגאוגרפיה והאקלים של היבשת, אלא הוא השתלט על בעלי החיים! הם נהפכו למוטציות חסרות רחמים ורצחניות.
    אנשים רבים נהרגו ממגפה קטלנית שפרצה וחזרו אחרי המוות כזומבים מכוסים דם שנודדים ביבשת.
    הכאוס שנוצר גרם לפיצול האימפריה הקודמת והיסוד של שלוש אימפריות קטנות יותר בקצוות היבשת, שאוייבים זה לזה.

העובדה המחרידה היא שכוחו של המטאור מתגבר, הוא החל להתחדש לאחר הפגיעה באדמה!
    המשימה שלכם היא לעצור את המטאור ממזימותיו.

תכונות חדשניות שמציע המשחק:

• מפלצות חכמות יתקיפו אתכם בקבוצות. כשתפגעו במפלצות כלשהי היא תקרא לחברותיה מסביב (בד"כ 2 נוספות), כשתהרגו אחת מהן האחרונות לא יעזבו אותך אלא ימשיכו להתקיף.
    • צור גילדה או הצטרף לאחת על מנת להקל על השמירה והשליטה ביבשת. כחבר בגילדה תוכל להצטרף למלחמות נגד גילדות אחרת וכך להשפיע על מהלך המשחק.
    • לחימה נגד אימפריות אחרות במרכז היבשת. בשביל לשלוט ביבשת כולה קיים הצורך להשמיד אימפריות אחרות. האימפריה המנצחת תשיג כסף ואדמה.
    • ככל שתתקדם במשחק יפתחו לפניך אפשרויות חדשות, אחת מהן היא רכיבה על סוסים. בעזרתם יכולת התנועה שלך ביבשת תגדל בהמון, מצוין כשאתה צריך להגיע למקום רחוק (או כשאתה בורח מאוייבים חזקים).
    • ישנם נהרות, אגמים וחופים רבים בהם אפשר לדוג דגים. בהתאם לחכה, לפתיון ולרמת הסקיל שלך אתה תוכל ליצור שיקויים שונים שיעזרו לך במסע.
    • במשחק ישנה אפשרות לחצוב בשביל למצוא משאבים שונים שבעזרתם אפשר לשפר נשקים וחפצים במשחק.
    האימפריות:
    metin 2 מישחק רשת Flag_red
    בצידה הדרומי של היבשת נמצאת האימפריה Shinsoo, אשר מתמחה בסחר.
    metin 2 מישחק רשת Flag_yellow
    בצידה במערבי נמצאת Chunjo המתמחה ברוחניות וקסמים.
    metin 2 מישחק רשת Flag_blue
    במזרח נמצאת Jinno, המתמחה בקרבות ותוקפנות.

סטטוס - המצב של הדמות שלכם מבחינת כוח, חיים, כוח קסם ומהירות. אל הסטאטוס אפשר להגיע ע"י לחיצה על המקש "C".
    בכל רמה תקבלו 3 נקודות לעלות לסטאטוס על כל רבע רמה שתגמרו חוץ מהאחרון בו תקבלו נקודת סקיל. אפשר לדעת כמה סיימתם על פי הסימון של הכדורים בתחתית המסך.
    את הנקודות תוכלו להוסיף ל:

• [b]VIT- חיים והגנה
    • INT- כוח קסם וחיים
    • STR- התקפה
    • DEX- מהירות והתחמקות

סקילים - היכולות של הדמות. ניתן להגיע אל הסקילים ע"י לחיצה על האות "V".
    הסקילים מתחלקים לשני סוגים.
    א. סקילים כלליים שמשותפים לכל הדמויות ומקבלים אותם ע"פ הרמה שלך.
    ב. סקילים יחודיים לכל דמות שאותם מעלים בעזרת נקודות סקיל.

ישנם תארים מיוחדים שמתווספים ליד הכינוי של כל דמות, בשביל לראות כמה נקודות יש לכם הצביעו על השם שלכם בחלון הדמות.
    יש כמה דרכים להעלות את מספר הנקודות: להרוג מפלצות ברמה יותר גבוהה משלכם, להרוג אנשים מאימפריות אחרות או להרוג אנשים אם תואר של "אכזר" (Cruel) ליד השם שלהם.

מספר הנקודות שצריך לכל תואר:
    12000 ~ 20000 - Knight
    8000 ~ 11999 - Noble
    4000 ~ 7999 - Good
    1000 ~ 3999 - Friendly
    0 ~ 999 - Blank (לא מראה כלום)
    -1 ~ -3999 - Agressive
    -4000 ~ -7999 - Fraudulent
    -8000 ~ -11999 - Malicious
    -12000 ~ -20000 - Cruel

כרדיט לפורום אחר
    זהוא סימנו טוב הנה האתר:http://metin-2.com/main/index
    [/b]
    שם במישחק:maxtin410
    רמה:20 משהוא כזה
    אימפריה:JINNO
    maxtin
    maxtin
    משתמש
    משתמש

Male
    מספר הודעות : 357
    תאריך הרשמה : 15.08.09

metin 2 מישחק רשת Empty המשך

הודעה על ידי maxtin 23/08/09, 08:16 am

בmetin
    יש נהרות שאפשר לקבל מהם כל מיני פריטים
    דגים ומקבלים משהוא
    וגם אפשר להיתחתן בmetin
    קונים שימלת כלה טבעות ופרחים וטוקסידו
    אבל זה עולה המון כסף אבל תוכלו לימצוא שחקנים שמוחרים במחירים ויתר זולים או שמישהוא יוכל לתת לכם לזמן החתונה
    אפשר גם לעבור עולמות בmetin
    עולמות עם יצורים רמות 40 50 וכל מיני
    אני שיחקתי המון זמן עם חבר שלי מישחק טוב כדאי לנסות
    (לא הועתק משום מקום)
    כותב:maxtin

חזרתי לשחק !!!!!!!

השעה עכשיו היא 27/04/24, 01:42 pm