קהילת פורומים מתעדכנת

שלום
הגעת לקהילת הפורומים פומבה
קהילה מלאת תוכן בלעדי לפני כולם ברשת
אנא הרשם תגיב פתח אשכולות ותשקיע
ועזור לנו לעזור לך

Join the forum, it's quick and easy

קהילת פורומים מתעדכנת

שלום
הגעת לקהילת הפורומים פומבה
קהילה מלאת תוכן בלעדי לפני כולם ברשת
אנא הרשם תגיב פתח אשכולות ותשקיע
ועזור לנו לעזור לך

קהילת פורומים מתעדכנת

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
קהילת פורומים מתעדכנת

קהילה עם תוכן בלעדי לפני כולם ברשת

רשומים

משתמש יקר אם ברצונך להנות מהמון הטבות נוספות הכוללות הצ'אט וכניסה לפורומים עליך להרשם

זמני כניסת שבת

Top posters

e_k2008 - 2387
דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Bar_rightדיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Barדיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Bar_left 
gilcohen - 814
דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Bar_rightדיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Barדיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Bar_left 
Eden ben david - 753
Crocodile - 523
itaykiller - 361
maxtin - 357
EDEN15124 - 291
arik22 - 252
HAH RCH - 144
עדיי - 132

3 posters

דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים

gilcohen
    מתקדם
    מתקדם

Male
    מספר הודעות : 814
    תאריך הרשמה : 15.09.09

דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Empty דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים

הודעה על ידי gilcohen 26/12/09, 06:58 pm

הזמר קובי פרץ בתגובה לטענות נגדו: "אמרתי שלופים ולא שלוכים"

לאחר הפרסומים כי נתבע על ידי בני משפחה מהצפון הטוענים כי כינה אותם "שלוכים" במהלך אירוע בר המצווה לבנם, כינס קובי פרץ מסיבת עיתונאים בה טען "אמרתי שלופים, ולא שלוכים". לדבריו, שלופים הוא ביטוי לשמחה גדולה ונשים יפות. צפו בקטע מבר המצווה ותשפטו בעצמכם

לצפיה בוידאו : לחצו כאן

אין ספק כי אפיק בן ה-13 לא ישכח את חגיגת הבר-מצווה שלו כל ימי חייו, ולא מהסיבות הנכונות. לטענת בני המשפחה, הזמר קובי פרץ כינה אותם "שלוכים" במהלך חגיגות הבר מצווה, כינוי גנאי אותו המציאו אשכנזים, ואומץ על ידי יוצאי מרוקו. משמעות הביטוי היא הבעת זלזול והשפלה על האדם אליו הביטוי מופנה.
    לאחר שבני המשפחה צפו בהקלטת האירוע וראו כי הזמר הנערץ אכן השתמש בביטוי המעליב נגדם, החליטו לתבוע אותו על עוגמת הנפש שנגרמה להם. בני המשפחה דורשים מהזמר לשלם להם פיצויים בסך 100 אלף שקלים. זאת לאחר שלדבריהם פנו אליו וביקשו שיתנצל בפני חתן הבר מצווה ובפניהם כדי להימנע מעימות משפטי. אך מכיוון שסירב הם החליטו לתבוע אותו.
    כיאה לכוכב במעמדו, כינס היום קובי פרץ מסיבת עיתונאים בה החליט להגיב לראשונה לתביעה נגדו: "ככל הנראה מדובר בבעיית שמיעה, לא אמרתי שלוכים, אלא אמרתי 'שלופים'".לטענת הזמר זהו ביטוי שהשתרש אצלו ובקרב חבריו המתאר שמחה גדולה ונשים יפות. "אני מרוקאי, מרוקאי גאה, אבא שלי תמיד היה אומר לי שאני שלוך, אני יודע מה משמעות המילה ובטח שלא השתמשתי בה באותו אירוע". לסיכום נספר, כי גם אבשלום קור, שללא ספק מצוי ברזי השפה העברית, לא מכיר את הביטוי הזה
    [/size][/b]
    maxtin
    maxtin
    משתמש
    משתמש

Male
    מספר הודעות : 357
    תאריך הרשמה : 15.08.09

דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Empty Re: דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים

הודעה על ידי maxtin 27/12/09, 07:26 pm

אני חושב שהוא אמר שלוכים (שלוכים זה גם קללה ברוסית)
    gilcohen
    מתקדם
    מתקדם

Male
    מספר הודעות : 814
    תאריך הרשמה : 15.09.09

דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים Empty Re: דיווח|קובי פרץ אמרתי שלופים ולא שלוכים

הודעה על ידי gilcohen 27/12/09, 07:49 pm

maxtin כתב:אני חושב שהוא אמר שלוכים (שלוכים זה גם קללה ברוסית)

לא אחי אני שמעתי את זה הרבה פעמיים והוא אמר שלופים
    EDEN15124
    EDEN15124
    משתמש
    משתמש

Male
    מספר הודעות : 291
    תאריך הרשמה : 10.09.09

הודעה על ידי EDEN15124 28/12/09, 12:51 pm

גם אני די בטוח שהוא אמר שלופים
    maxtin
    maxtin
    משתמש
    משתמש

Male
    מספר הודעות : 357
    תאריך הרשמה : 15.08.09

הודעה על ידי maxtin 29/12/09, 06:47 pm

כן נכון הוא אמר שלופים

השעה עכשיו היא 26/04/24, 05:09 pm